Movies
Ratings
233- A Wing and a PrayerRated ★ 0.5
Justice LeagueRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
GhostbustersRated ★ 4.0
The InternRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
JokerRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 3.5
Innocent WitnessRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0