Movies
Ratings
355
BluebeardRated ★ 2.5
Children of MenRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
HitchRated ★ 3.0
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 2.0
ChappieRated ★ 3.0
ChronicleRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0- HIDE-AND-NEVER SEEKRated ★ 2.0
AssassinationRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 3.5- Death BellRated ★ 2.0