Movies
Ratings
80
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5- The World of LoveRated ★ 2.5
WickedRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5- No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 4.5
ElioRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0