Movies
Ratings
368- Hitman 2Rated ★ 3.0
Shin Dimension! Crayon Shin-chan: Supernatural Power Great Decisive Battle ~Fly Hand-rolled Sushi~Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 5.0
The Night OwlRated ★ 5.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.5
John WickRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
ReboundRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 1.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0- Early to BedRated ★ 1.5
EncantoRated ★ 3.5- Chef DonaldRated ★ 2.0
- Partysaurus RexRated ★ 3.0