Titles you rated
- Good NewsRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.0
TogetherRated ★ 3.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5- The World of LoveRated ★ 3.5
- BossRated ★ 3.0
- The UglyRated ★ 2.5
- No Other ChoiceRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 2.5
MelancholiaRated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.0
Final Destination 2Rated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 3.5- Pretty CrazyRated ★ 3.0

A Taxi DriverRated ★ 4.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
Sasquatch SunsetRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.0