Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 5.0
CarrieRated ★ 3.5- ForgottenRated ★ 5.0
- The Invisible GuestRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
TangledRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 3.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 5.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 5.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 5.0