Movies
Ratings
350
Project Hail MaryRated ★ 3.0
Yi YiRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0- Zombie-Free Test DayRated ★ 3.5
- The World of LoveRated ★ 3.5
- Good NewsRated ★ 3.0
- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
QueerRated ★ 2.5
HappyendRated ★ 3.5
Last MileRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
Everyone Says I Love YouRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
The Room Next DoorRated ★ 4.0