Movies
Ratings
455
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- The King's WardenRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0- Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5- Even if This Love Disappears from the World TonightRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
NoahRated ★ 3.0
A Man Called OveRated ★ 3.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.0
Love FictionRated ★ 1.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.5- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.0
A Single RiderRated ★ 3.0
ザ・タイタニックRated ★ 3.5- A BatRated ★ 2.5
- Rules of DatingRated ★ 2.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0