Movies
Ratings
230
Fist of FuryRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 5.0
Jiro Dreams of SushiRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The ContactRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.5