Series
Ratings
39
마요이가Rated ★ 1.5
The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 5.0
아마가미 SS 플러스Rated ★ 4.0
Classroom of the EliteRated ★ 4.0
WorldEnd: What do you do at the end of the world? Are you busy? Will you save us?Rated ★ 4.0
A Place Further Than the UniverseRated ★ 5.0
Fruits BasketRated ★ 5.0
CharlotteRated ★ 3.5
Saekano: How to Raise a Boring GirlfriendRated ★ 3.5
The Melancholy of Haruhi Suzumiya 2Rated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
JormungandRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 4.0
Mobile Suit Z GundamRated ★ 4.0
トップをねらえ2!Rated ★ 4.0
GunbusterRated ★ 4.5
Toradora!Rated ★ 0.5
Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
Made In AbyssRated ★ 5.0
Kemono FriendsRated ★ 5.0