Movies
Ratings
985
Project Hail MaryRated ★ 2.5- Two ProsecutorsRated ★ 3.5
I'm the Angel of Death: Pusher IIIRated ★ 3.5
With Blood on My Hands: Pusher IIRated ★ 3.5
A Man and a WomanRated ★ 2.0
HamnetRated ★ 3.5
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 3.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.0
Little Amélie or the Character of RainRated ★ 3.5
Flowers of ShanghaiRated ★ 2.0- WelfareRated ★ 4.5
- High SchoolRated ★ 3.5
- HospitalRated ★ 3.0
- Titicut FolliesRated ★ 2.0
- SiratRated ★ 2.5
- ModelRated ★ 3.5
- Near DeathRated ★ 4.0
- YakutatazuRated ★ 2.5
- Multi-HandicappedRated ★ 3.0