Titles you rated
Ghost HouseRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Silent HillRated ★ 3.0
The Con ArtistsRated ★ 1.5
Closer to HeavenRated ★ 3.0- No MercyRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.5
The FivesRated ★ 1.0
The WhistleblowerRated ★ 2.0
The OthersRated ★ 3.5
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
Will You Be ThereRated ★ 2.5
26 YearsRated ★ 1.0
SunnyRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 2.5
Northern Limit LineRated ★ 2.0