Movies
Ratings
772- CobwebRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 1.0- The Precious memory of Gogo BrothersRated ★ 4.0
InsurgentRated ★ 3.0
FarinelliRated ★ 3.0
Kamikaze GirlsRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
BurntRated ★ 3.5
Fast FiveRated ★ 3.0- Spirits' Homecoming, Unfinished StoryRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 1.5
The MediumRated ★ 2.0