Movies
Ratings
980
The HoursRated ★ 4.0
Mrs. Harris Goes to ParisRated ★ 2.5- JoyrideRated ★ 2.5
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 2.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
BabylonRated ★ 4.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
NyadRated ★ 3.0- The OutfitRated ★ 3.5
- All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 4.0
MaestroRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 3.0
ScrapperRated ★ 5.0- Enola Holmes 2Rated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
House of GucciRated ★ 3.0
Drive My CarRated ★ 3.5