Titles you rated
AssassinationRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0
Project AlmanacRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0- PadakRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
Into the StormRated ★ 4.0
Killer ToonRated ★ 3.0
The Plan ManRated ★ 3.5
The SmurfsRated ★ 4.0- National SecurityRated ★ 4.0
I Give My First Love to YouRated ★ 4.0
The Gifted HandsRated ★ 3.0