Series
Ratings
498
Doctor Who 50th Anniversary: The Day of the DoctorRated ★ 5.0
Doctor Who: The Waters of MarsRated ★ 3.5
Doctor Who: Planet of the DeadRated ★ 3.5
Doctor Who: The End of TimeRated ★ 4.0
Restaurant to Another WorldRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 4.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.5- D.Gray-man HALLOWRated ★ 3.5
The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 4.0
Goblin SlayerRated ★ 4.5
Berserk Season 1Rated ★ 4.0- Mystic TV: SurpriseRated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 3.5- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 5.0