Movies
Ratings
1696- Good NewsRated ★ 4.5
CallRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 3.5
She Taught Me SerendipityRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.0- Wind River Director's CutRated ★ 3.5
Brave CitizenRated ★ 3.0
The TranslatorsRated ★ 3.5
Michael ClaytonRated ★ 3.0
Sound of MetalRated ★ 3.0
In Our PrimeRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 2.5
Oppai VolleyballRated ★ 4.0
Blue SwallowRated ★ 3.5
Little FishRated ★ 4.0- Suddenly SeventeenRated ★ 3.5
GhostedRated ★ 3.5
Red RocketRated ★ 3.0
The Snow WalkerRated ★ 3.5