Movies
Ratings
769
RestlessRated ★ 4.0- The Basement SatelliteRated ★ 2.0
Tamako Love StoryRated ★ 4.0
Stranger Than ParadiseRated ★ 3.5
Miss Gold DiggerRated ★ 2.0
Cats Don't Come When You CallRated ★ 4.5- The Journals of MusanRated ★ 2.0
Mauvais SangRated ★ 4.0- PlutoRated ★ 5.0
- End of WinterRated ★ 3.5
PocahontasRated ★ 4.0
In Good CompanyRated ★ 4.0
The Anthem of the HeartRated ★ 4.5
Fruitvale StationRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Taxi DriverRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 5.0
Bread of HappinessRated ★ 4.5
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5