Movies
Ratings
200
BuriedRated ★ 4.5
ContactRated ★ 5.0
ArahanRated ★ 2.5
Billy ElliotRated ★ 4.5
Midnight DinerRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 4.5
Eagle EyeRated ★ 3.5
John WickRated ★ 5.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 3.5
Frozen FeverRated ★ 5.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Step UpRated ★ 3.0
ChappieRated ★ 4.5
My Name Is KhanRated ★ 4.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
The TerminatorRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.5
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0