Movies
Ratings
173
AladdinRated ★ 3.5
OculusRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 1.5
Doctor ZhivagoRated ★ 4.0
PoongsanRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 2.0
The DreamersRated ★ 4.0
Girl in the Sunny PlaceRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 1.5