Movies
Ratings
265- No Other ChoiceRated ★ 3.0
- The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Speak No EvilRated ★ 4.0
The Wild RobotRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.5
Heung-boo: The RevolutionistRated ★ 2.0
WickedRated ★ 4.5
ザ・タイタニックRated ★ 5.0
Gladiator IIRated ★ 3.5- I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.5
Citizen of a KindRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Love ResetRated ★ 2.0- Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
SleepRated ★ 3.5