Movies
Ratings
441
Doctor StrangeRated ★ 4.5
My Dear DesperadoRated ★ 1.5
The Spy Gone NorthRated ★ 2.5
Faces PlacesRated ★ 4.5
The SwindlersRated ★ 1.5
OrphanRated ★ 3.5- Tears in the AmazonRated ★ 4.5

ApocalyptoRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 2.5
Keys to the HeartRated ★ 2.5
ControllerRated ★ 2.0
Seoul StationRated ★ 2.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
The ShiningRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.0
The WitnessRated ★ 2.0
Sea FogRated ★ 2.0
ChampionRated ★ 2.0
A Monster CallsRated ★ 4.5