Movies
Ratings
602
ParasiteRated ★ 4.5
PaddingtonRated ★ 2.5
JokerRated ★ 3.5- Steel RainRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0- No MercyRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
Hi! Dharma!Rated ★ 4.5
DisturbiaRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 2.5
JumanjiRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
The Girl Next DoorRated ★ 4.0
The President's BarberRated ★ 2.5- Two CopsRated ★ 4.0