Titles you rated
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5- Jay KellyRated ★ 2.5
A City of SadnessRated ★ 5.0
Life and Nothing More...Rated ★ 5.0- A Short Film About LoveRated ★ 3.0
MahjongRated ★ 4.0- The World of LoveRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.0
Pierrot le FouRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0- No Other ChoiceRated ★ 3.0
HiddenRated ★ 4.5
Hard TruthsRated ★ 3.5- IntimaciesRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.0- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5