Movies
Ratings
633- Your LetterRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Sibling's BondRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0- Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.0- LuckRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5- Badland HuntersRated ★ 1.0
ElementalRated ★ 3.5- DreamRated ★ 2.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0- CountRated ★ 2.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 1.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.0