Movies
Ratings
1617
The FabelmansRated ★ 5.0- Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
- Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.5
- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 2.0
WonkaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
The President's Last BangRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 5.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 2.5
To All the Boys: Always and ForeverRated ★ 3.0
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 3.0
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
Bad GeniusRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0