Movies
Ratings
49
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
DittoRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 4.0
Stranger Than FictionRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Lovers' ConcertoRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
Match PointRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 3.0