Titles you rated
71: Into the FireRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0- Fighter In The WindRated ★ 5.0
BlackRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0
The ScamRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 5.0