Movies
Ratings
1324- House of the SeasonsRated ★ 4.5
- The UglyRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
The Running ManRated ★ 2.5- The World of LoveRated ★ 4.5
The Exit 8Rated ★ 3.5- MantisRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
TogetherRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
- M3GAN 2.0Rated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
BabylonRated ★ 4.5- The Old Guard 2Rated ★ 1.5
- StrawRated ★ 1.0