Titles you rated
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.0
SpyRated ★ 2.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.0
After EarthRated ★ 1.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.5
Synecdoche, New YorkRated ★ 3.5
MissingRated ★ 2.5- SpectralRated ★ 3.0
SplitRated ★ 2.5
LUCK KEYRated ★ 2.0
MasterRated ★ 2.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 2.5