Movies
Ratings
256
The Boy and the BeastRated ★ 4.5
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.5
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Detective Conan : Missing Conan Edogawa Case – His History’s Worst Two DaysRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.5
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 4.0
You Call It PassionRated ★ 3.5
A Man and a WomanRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 4.0- Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
The InternRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5