Movies
Ratings
1852
ShamRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0- The Great FloodRated ★ 2.0
- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
- Humble PieRated ★ 3.0
The TransporterRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 1.0- RenfieldRated ★ 3.5

MidsommarRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Red, White & Royal BlueRated ★ 3.5
SabrinaRated ★ 4.0
Little ItalyRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 3.5
The Accidental HusbandRated ★ 3.0
The Only Living Boy in New YorkRated ★ 3.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
FlightRated ★ 3.5