Movies
Ratings
104
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
My WayRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 4.0
21Rated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 2.0