Movies
Ratings
520
Mickey 17Rated ★ 4.0
Night and DayRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.5
The President's Last BangRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
AlienoidRated ★ 2.0
La Vie en RoseRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5- Steel RainRated ★ 3.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Oliver!Rated ★ 4.0
Bad GeniusRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 2.5
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.5
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.5