Movies
Ratings
1290
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5- Good NewsRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 4.5
CollateralRated ★ 3.5
Mona Lisa SmileRated ★ 4.0
Mononoke the Movie: The Ashes of RageRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 3.5- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
The RuinsRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5