Movies
Ratings
423
American History XRated ★ 4.5
Rough NightRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.5
A Knight's TaleRated ★ 4.5
Total RecallRated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 3.5
Star TrekRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Ted 2Rated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.5
Panic RoomRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 4.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0