Titles you rated
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Marriage StoryRated ★ 2.5
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 2.5
MissingRated ★ 2.5
Two Weeks NoticeRated ★ 2.5
Gone GirlRated ★ 3.5
Café SocietyRated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.0
Morning GloryRated ★ 3.0
Suite FrançaiseRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 3.5
5 to 7Rated ★ 4.0- Always Be My MaybeRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
I Feel PrettyRated ★ 1.0
Forgetting Sarah MarshallRated ★ 3.5
Bad MomsRated ★ 1.5
Worst WomanRated ★ 4.0