Titles you rated

Bleak NightRated ★ 4.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.5
I Feel PrettyRated ★ 3.0
Kamome DinerRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 2.0
Attila MarcelRated ★ 2.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Porco RossoRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
SakuranRated ★ 1.0
MarathonRated ★ 4.0- Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 0.5
SunnyRated ★ 1.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 2.0
HereditaryRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 0.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 5.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0