Movies
Ratings
374
The Swimming PoolRated ★ 4.0
Lost in TranslationRated ★ 4.0
The Virgin SuicidesRated ★ 4.0
PielesRated ★ 5.0
Perfect BlueRated ★ 4.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 5.0
Blue JasmineRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
I OriginsRated ★ 5.0
The ApartmentRated ★ 4.0
Love and LeashesRated ★ 0.5- The Love WitchRated ★ 3.5
KajillionaireRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 5.0- AfterRated ★ 3.5
Nobody Loves MeRated ★ 4.5
Still LifeRated ★ 4.5- CompanionRated ★ 5.0
UnfaithfulRated ★ 4.0
The HoursRated ★ 5.0