Movies
Ratings
184- HEART ATTACKRated ★ 2.0
- Full Metal Panic! Movie 2: One Night StandRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
WarcraftRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.5
The PurgeRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
RushRated ★ 4.5
The Hurt LockerRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 5.0- Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
SplitRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
LifeRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 3.5
Ruby SparksRated ★ 5.0