Movies
Ratings
1069
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
The ScamRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
My Boss, My TeacherRated ★ 4.0- Marrying the MafiaRated ★ 4.0
- A PromiseRated ★ 4.0
She s On DutyRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
The FivesRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Superman ReturnsRated ★ 3.0
From Me To YouRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 5.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.5
DrumlineRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.0