Movies
Ratings
427
The Disappearance of Eleanor Rigby: HerRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
Portrait of a BeautyRated ★ 2.5
The ConjuringRated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 3.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Ocean's ThirteenRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 2.0
The OthersRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 3.5- Meet the In-LawsRated ★ 2.0
Bring It OnRated ★ 3.5