Titles you rated
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 2.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Free GuyRated ★ 3.5
Gentlemen Prefer BlondesRated ★ 4.0- Tiny PlanetRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 3.0
The Gray ManRated ★ 3.5
The Lego MovieRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 2.5
The Passion of the ChristRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
1917Rated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0