Movies
Ratings
1120
ChefRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0- The NightmareRated ★ 1.5
The Big SwindleRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 3.0
Deliver Us from EvilRated ★ 3.0
As the Gods WillRated ★ 4.0
DemonicRated ★ 1.5
The PiperRated ★ 4.0
Kill Your DarlingsRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 3.5
The SilencedRated ★ 0.5
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 1.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0