Movies
Ratings
28
ParasiteRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.5
The HolidayRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.0
The Last BlossomRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 4.0
MommyRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 0.5