Titles you rated
PluribusRated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5
PenguindrumRated ★ 4.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5- Blossoms ShanghaiRated ★ 3.5
- Queen of VillainsRated ★ 3.0
DisclaimerRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 3.5- Spice and Wolf: Merchant Meets the Wise WolfRated ★ 4.0
Masters of the AirRated ★ 3.5- Ranma1/2Rated ★ 3.5
- The Vince Staples Show Season 1Rated ★ 4.0
- Baby ReindeerRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0- ShōgunRated ★ 4.5
- The Recruit Season 1Rated ★ 3.5
- Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 5.0
- PlutoRated ★ 5.0