Movies
Ratings
564
Hellsing Ultimate IIRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 2.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
SingRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.0
Pitch PerfectRated ★ 1.5
ChappieRated ★ 2.0
Saving Private RyanRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 3.0
Attila MarcelRated ★ 0.5
The CallRated ★ 2.0
Frozen IIRated ★ 3.5- Park Hwa-youngRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5