Movies
Ratings
32
The Golden CompassRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
Gou Gou, the CatRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 5.0
Lost in TranslationRated ★ 4.0- Rules of DatingRated ★ 4.0
Love AffairRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 5.0