Series
Ratings
227- The Royal FamilyRated ★ 4.0
The Penthouse Season 3Rated ★ 2.5
The PenthouseRated ★ 3.0
The PenthouseRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.0- My Hero AcademiaRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 2.0- Just a bit EspersRated ★ 3.5
- Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
ElpisRated ★ 4.5
No Side GameRated ★ 4.0
Summer Time RenderingRated ★ 4.0- LazarusRated ★ 3.0
Pension MetsaRated ★ 3.0
The Confidence Man JPRated ★ 4.5