Movies
Ratings
99
The NeighborsRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 4.0
WaterboysRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 2.0
WildRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 3.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Marriage BlueRated ★ 3.5
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.0
Kung Fu PandaRated ★ 2.5
AvatarRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 2.5